Manisa Grup Temizlik – 0 (236) 233-0899

Manisa Grup Temizlik – 0 (236) 233-0899

Bizler bu yola çıktığımız süreçte, bu sektör de yapamayacığımızı hatta kısa sürede kapatacığımızı düşünenler hayli çok oldu. Yakın çevremizden bile zordur, bu işe kalkışmayın demelerine rağmen biz içimizde ki hizmet aşkı ile yolumuza devam ettik.

Şirketimizi MANİSA GRUP yani Manisa Temizlik Hizmetleri adıyla 2008 yılında kurduk. Manisa da profesyonel anlamda endüstriyel temizliğe yeni bir soluk getirmekti amacımız. Bu işi ek iş olarak yapan merdiven altı firmalardan farklı olarak kurumsal boyutta ve toplam kalite standartlarında yapmaktı amacımız. Her nasılsa şirketimizi kurduğumuz gün ilk işimizi aldık, hemde çok büyük bir işti. acaba boyumuzdan büyük bir işe mi kalkıştık diye de düşünmedik değil.

Smach elektronik fabrikasıydı arkasından Aşiyan sitesi 74 dairelik inşaat sonrası içi ve dış cephe cam temizliği işi takip etti. Çok kısa zamanda ciddi anlamda operasyonel bir yeteneğe kavuştuk. Tecrübeli, bilgi birikimine sahip temizlik personellerindne oluşan, çalışkan bir ekip oluşturduk. Tecrübeli, bilgi birikimine sahip temizlik personellerinden olulan, çalışkan bir ekip oluşturduk.

Bu iki büyük ve zor proje bir anlamda hem piyasayı hemde kendimizi tanıma fırsatı verdi bize. Daha o ilk zamanlarda bile rakip firmaların arasından sıyrılmaya başladık. Ritmimizi hiç düşünmeden Maski gökdelen hastanesini, Saruhan devlet hastanesini Beyoba belediyesi, Manisa Polis Evine personel verme işi başladı. Yoğun iş temposuyla beraber ve müşterimizden aldığımız olumlu geri beslemeler bizi daha da motive etti. Yavaş yavaş ihalelere girmeye, makine parkımız zenginleştirmeye, çalışan ve proje sayımızı artırmaya ve en nihayetinde Manisa ilinde bilinen, tanınan, güvenilir bir temizlik şirketi olmaya başladık. Hitap ettiğimiz müşteri profili bizim için verdiğimiz hizmetin kalitesinden ödün vermemeyi bir zorunluluj haline getirdi. Kaliteyi bir yaşam şekli haline getiren hizmet anlayışımız %100 müşteri memnuniyeti şeklinde bize geri döndü. Hizmet verme fırsatı bulduğumuz her bir kaliteli müşteri bizim çıtamızı bir seviye daha yukarı taşıdı.

Çözüm ortağı olarak hep en zor işleri butik hizmet anlayışı ile zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamladık. Sonra baktık ki gerek bankalar gerek rakip firmalar ve gerekse diğer kurumlar nezdinde bilinirliğimizin artması ve iş arasında hem ciddi bir rekabet gücüne hem de zengin bir referans listesine kavuştuk.

Adres: 75. Yıl Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No : 63/1 – Yunusemre / Manisa

E-Posta: info@manisagrup.com

Telefon : 0 (236) 233-0899

Faks: 0 (549) 233-0899

17 Temmuz 2020
10 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?